Zor İmkansızdan Kolaydır Sözü ile İlgili Kompozisyon

Sponsorlu Bağlantılar

Hayatta çoğu şey zordur. Hayatta kalmak, yaşamımızı sürdürebilmek bile emek ister. İmkânsız olarak sayabileceğimiz çok az şey vardır. Bunlar da insan mantığının alamadığı konulardır.

Zor ve imkânsız kelimelerinin anlamlarını karıştırmamalıyız. Bir matematik problemi çözmeyi, yerine ve kişisine göre zor olarak tanımlayabiliriz. O problem, matematikten hiç anlamayan biri için imkânsızdır. Zaten, imkânsız olmasının nedeni de matematiği hiç bilmemesinden kaynaklanmaktadır. Kişinin o konuya dair temeli yoktur. Ama, ne zaman ki matematik problemi çözmeyi öğrenirse işte o zaman imkânsızı başarır. Zor ise, matematik konusunda temeli sağlam birinin karşısına getirilen sıra dışı bir problemi, matematik bilgisinin yanında kendi mantığını da katarak çözmesi gerekmesidir, ki bu da herkesin yapabileceği bir şey değildir.

Bence karşımızda başa çıkamayacağımız bir durum varsa, şu söz bize önderlik etmelidir: ‘Hiçbir şey göründüğü kadar zor değildir; görüş açımıza göre şekillenir.

Gizem Gülkanat – DenizTopu.com

Yasal Uyarı: Yayınlanan bu kompozisyonun tüm hakları DenizTopu.com sitesine aittir. Kaynak gösterilse dahi kompozisyonun tamamı başka sitelerde kullanılamaz, yayınlanamaz. Ancak kompozisyonun bir bölümü alıntı yapılarak ve bu sayfaya aktif link verilerek kullanılabilir.

Konu İçeriği: , zor imkansızdan kolaydır, imkansız ile ilgili sözler, kompozisyon sözleri, imkansızla ilgili sözler, zor imkansızdan kolaydır kompozisyon, matematik ile ilgili kompozisyon, imkansız ile ilgili cümleler, zor ile ilgili sözler, güzel sözler ile ilgili kompozisyon, matematik ile ilgili kompozisyonlar

Sponsorlu Bağlantılar

10 Yorum “Zor İmkansızdan Kolaydır Sözü ile İlgili Kompozisyon

 1. elif

  tek kelimeyle müthiş❤

 2. hanife

  Güzel ☺

 3. Hasancan

  Süperrrrr 🙁

 4. Öykü Taşkıran

  GÜZEL BENCE 🙂 😀

 5. Derya Sucu

  çoook güzel bişiy buuu 😐

 6. dsadsa

  eh güzel diyelim 😕

 7. misafir

  😆 😉 çok güzel olmuş çok beğendim…. 😕

 8. derya

  yaAAA SüpErr 😐 :mrgreen: elinize sağlık 😉 (:

 9. asi

  çok güzel süper 😐 😉

 10. havana

  guzel 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir