Tek Bir Şeye İhtiyacımız Vardır; Çalışkan Olmak İle İlgili Kompozisyon

Sponsorlu Bağlantılar

Çalışmak, insanı hayatta üç şeyden kurtarır. Can sıkıntısı, kötü alışkanlıklar ve yoksulluk. İçinde çalışma olmayan bir hayat ise boşa geçirilmiştir.

Çalışkan olmak, başarıya ulaşmadaki en büyük anahtardır. Her insan hayatta başarılar elde etmek ister. Bunun için de çalışıp, çabalaması gerektiğini bilir. Çünkü emek olmadan yemek de olmaz. İçinde emek olan her şey ise çok değerlidir.

Çalışkan olmak sürekli kitap okumak demek değildir. Kendimizi geliştirmek için elbette kitap okumalıyız tabi ama çalışkanlık sadece kitap tozu yutmak değildir. Çalışmak aynı zamanda bir şeyler üretebilmektir. Kendimizi minimumda mutlu hissetmemizin sırrı da buradadır. İnsan bir şeyler ortaya koyduğunda, kendini mutlu hisseder. İşe yaradığını bilemenin huzurunu yaşar.

Hayatta birçok engelle ve sorunlarla karşılaşabiliriz. Tek çıkış yolu çok çalışmaktır. Çalışmak ve azim her daim başarıyı getirir. Bizler iyi bir hayat istiyorsak, mutlaka çok çalışmalıyız. Unutmayalım ki “İnsan ancak çalıştığını kazanır.” (Hz. Mevlana)

Tuğba Aydınlık – DenizTopu.com

Yasal Uyarı: Yayınlanan bu kompozisyonun tüm hakları DenizTopu.com sitesine aittir. Kaynak gösterilse dahi kompozisyonun tamamı başka sitelerde kullanılamaz, yayınlanamaz. Ancak kompozisyonun bir bölümü alıntı yapılarak ve bu sayfaya aktif link verilerek kullanılabilir.

Konu İçeriği: , çalışkan olmak ile ilgili özlü sözler, çalışkan olmak, çalışkan olmak ile ilgili kompozisyon, çalışkan olmak ile ilgili sözler, tek bir şeye ihtiyacımız var çalışkan olmak, tek bir şeye ihtiyacımız vardır çalışkan olmak, tek bir şeye ihtiyacımız vardır çalışkan olmak ile ilgili kompozisyon, çalışkan olmakla ilgili özlü sözler, çalışkan olmak özlü sözler, bir tek şeye ihtiyacımız var çalışkan olmak

Sponsorlu Bağlantılar

13 Yorum “Tek Bir Şeye İhtiyacımız Vardır; Çalışkan Olmak İle İlgili Kompozisyon

 1. Betül

  GÜZEL 😉

 2. Yağız

  saolun 😉 çok ihtiyacım vardı :mrgreen:

 3. Irem rabia

  Bu yazı sayesinde yüz aldım teşekkürler

 4. Irem rabia

  Bu yazı çok güzel bir yazı ödevden100 aldım 😐 🙂 👿

 5. asya

  ben bu yazının hiç bir yerinden anlamayıp yazdım ama 100 aldım..süpersiniz 😉 😐 😡 😈 🙁

 6. sultan

  100 aldım oley oley oleyyyyy 😉 😐 😐 😡 😈 🙂 😯 🙁 🙄 😛 😳 😮 :mrgreen: 😆 💡 😀 👿 😎 ➡ 😕 ❓ ❗

 7. sultan

  çok süper tavsiye edeicem bütün arkadaşlarıma. ❓ 😐 😉 😛

 8. melis

  çok harika

 9. misafir

  çok güzel 🙂

 10. sibel

  güzel 😉 😐

 11. idil

  bence çok güzel bişey..:) 😉 😐 😡 😈 🙂 😯 🙁 🙄 😛 😳 😮 :mrgreen: 😆 💡 😀 👿 😥 😎 😕 ➡ 😕 ➡ 😕

 12. ilayda

  türkçeden yüz aldım yuppi 😀 😐 😈

 13. ilayda

  :|valla türkçeden 100 aldım sayelerinde 😐

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir