Mutluluk İle İlgili Kompozisyon

Sponsorlu Bağlantılar

Mutluluk ile ilgili Kompozisyon

Elimde defterim, çıkıyorum minik Amasya’nın koca dağına. Buluyorum yaşlı bir ağaç gölgesi, oturuyorum koca çınarın dibine. Bakıyorum etrafıma. Tek kalmış bu çınar koca dağda. Yalnız başına yetişmiş, belli. Ne ile beslenir koca çınar? Soru mu bu da? Kim bilir ne kadardır bunun kökü? Belki de koca dağın tümünü kaplamıştır. Neden olmasın? Olur elbet.

Yalnız mı dedim? Peki, o halde bu kuş sesleri de neyin nesi? Yukarı bakıyorum. Görüyorum ki bizim koca çınar yuva olmuş Amasya’nın kuşlarına. Pek seviniyorum. Beraber şarkı söylüyoruz kuşlarla. Arada bir koca çınar rüzgâra dalıp yapraklarını hışırdatıyor. O da katılıyor şarkımıza. Tam nakarata geldik mi, dağın öteki tarafında ki kuzu sürüsü meliyor. Hani yalnızdın koca çınar? Bakıyorum peş peşe geliyor dostların. Bana pek ihtiyacın kalmadı galiba, ne dersin? Hah! Bir çoban köpeğimiz eksikti. O da geldi tam oldu. Dur bakayım, bu bana mı sevdiriyor kendini? Aman ne şeker tüyleri var… Kıskanma deli çınar. Seni unutmam. Mutluluk şarkısına devam ediyoruz hep beraber.

Güneşin yerini ay almaya başlıyor. Sürümüz ve köpeğimiz gidiyor. Kuşlar uyudu mu ne? Birden sustular. Ama koca çınar ısrarla yapraklarını hışırdatıyor. “Tamam, koca çınar”, diyorum ve yine biz bize söylüyoruz şarkımızı.

Mutluluk diyorum ben buna. Sonsuza kadar mutluluk…

Selin Kanar – DenizTopu.com

Konu İçeriği: , mutluluk ile ilgili kompozisyon, mutluluk kompozisyon, mutluluk ile ilgili kompozisyonlar, mutluluk kompozisyonu, mutluluk kompozisyonları, mutluluk nedir kompozisyon, mutluluk konulu kompozisyon, mutluluk hakkında kompozisyon, mutluluk ile kompozisyon, Mutluluk konusunda bir kompozisyon yazınız

Sponsorlu Bağlantılar

8 Yorum “Mutluluk İle İlgili Kompozisyon

 1. esma

  😐 çok güzelmuş benden 100puan 😆 😥 🙁

 2. mehmet

  çok iyi 😮 😉 😈

 3. şeyma karatekin

  çok teşekkür ederim sizin sayenizde ödevim bitti… 😀 🙂 😉 😐 😛

 4. ELİF ERCAN

  gerçekten çok güzel olmuş 😆 👿 😐 😉 🙁 😯

 5. mertcan

  çoook güzel 😐 😉 😈 🙂 😯 🙁 🙄 😛 😳 😮 :mrgreen: 😆 💡 😀 👿 😎 😕 ➡ ❓ ❗

 6. aysum

  mutluluk içinizde herkesin mutlu olması dileğiyle 😉

 7. ekin

  100 de 100 uygun çok teşekkürler 😉 😐 😡 😈 🙂 😯 🙁 🙄

 8. melike yıldırım

  😉 :mrgreen: dersim için oldukça profesyonel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir